Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Edukacji

WYDZIAŁ EDUKACJI

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Beata Kabza Dyrektor Wydziału 403 112/357 32 4165 - 000 ed.dyrektor@chorzow.eu
2 Radosław Murzyn Sekretariat / Specjalista 402 357 32 4165 - 000 / 32 4165 - 402 / fax. 32 4165 - 613 ed@chorzow.eu
3 Małgorzata Kotarska Inspektor 402 9402 32 4165 - 000 kotarska_m@chorzow.eu
4 Piotr Koj Główny Specjalista 401a 9401 32 4165 - 000 koj_p@chorzow.eu
5 Dariusz Dwojewski Główny Specjalista / Prawnik 401a 438 32 4165 - 000 dwojewski_d@chorzow.eu
6 Aleksandra Kurek Starszy Inspektor 401 384 32 4165 - 000 kurek_a@chorzow.eu
7 Smołka Anna Podinspektor 401 227 32 4165 - 000 smolka_a@chorzow.eu
8 Agnieszka Bąk Pomoc administracyjna 401 227 32 4165 - 000 bak_a@chorzow.eu

Referat Finansowy Placówek Oświatowych

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
9 Jolanta Drzewiecka Kierownik Referatu 404 414 32 4165 - 000 drzewiecka_j@chorzow.eu
10 Monika Myrcik Inspektor 404 394 32 4165 - 000 myrcik_m@chorzow.eu
11 Halina Wydor Inspektor 404 480 32 4165 - 000 wydor_h@chorzow.eu
12 Monika Pietrzykowska Inspektor 404 484 32 4165 - 000 pietrzykowska_m@chorzow.eu
13 Barbara Korek Inspektor 404 394 32 4165 - 000 korek_b@chorzow.eu
Zakład Ekonomiczno-Finansowej Obsługi Jednostek Oświatowych, ul. Racławicka 23 Chorzów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
14 Michnik Małgorzata Dyrektor 112 32 43 89 311 32 43 89 310 michnik@zefo.com.pl
15 Sobczak Katarzyna Główny Księgowy 112 32 43 89 330   sobczak@zefo.com.pl
16 Mandzik Edyta Zastępca Głównego Księgowego 111 32 43 89 336   mandzik@zefo.com.pl
17 Mariola Bogusławska   111 32 43 89 325   boguslawska@zefo.com.pl
18 Stroba Anna   107 32 43 89 321   stroba@zefo.com.pl
19 Bula Karina   107 32 43 89 323   bula@zefo.com.pl
20 Błaszczyk Katarzyna   107 32 43 89 324   blaszczyk@zefo.com.pl
21 Cukierda Barbara   111 32 43 89 337   cukierda@zefo.com.pl
22 Skiba Paulina   111 32 43 89 327   skiba@zefo.com.pl
23 Zaręba Bożena   111 32 43 89 329   zareba@zefo.com.pl
24 Kozioł Aneta   107 32 43 89 333   koziol@zefo.com.pl
25 Kramarz Katarzyna   107 32 43 89 326   kramarz@zefo.com.pl
26 Kopiec Joanna   107 32 43 89 341   kopiec@zefo.com.pl
27 Kochanek Marzena   111 32 43 89 340   kochanek@zefo.com.pl
28 Warzecha Danuta   107 32 43 89 334   warzecha@zefo.com.pl
29 Piecha Monika   107 32 43 89 332   nowak@zefo.com.pl
30 Burczyk Sylwia   109 32 43 89 317   burczyk@zefo.com.pl
31 Darda Beata   109 32 43 89 316   darda@zefo.com.pl
32 Urbańska Katarzyna   109 32 43 89 313   urbanska@zefo.com.pl
33 Galeja Aneta   109 32 43 89 318   galeja@zefo.com.pl
34 Piwowarska Wanda   109 32 43 89 314   piwowarska@zefo.com.pl
35 Pucek Iwona   109 32 43 89 338   pucek@zefo.com.pl
36 Socha Danuta   109 32 43 89 339   socha@zefo.com.pl
37 Rumińska Beata   109 32 43 89 315   ruminska@zefo.com.pl
38 Wasik Gabriela   114 32 43 89 312   wasik@zefo.com.pl
39 Jany Anna   114 32 43 89 335   jany@zefo.com.pl
40 Spórna Dorota   113 32 43 89 319   mazur@zefo.com.pl
41 Szczyguła Danuta   113 32 43 89 319   szczygula@zefo.com.pl
42 Mrugała Luiza   111 32 43 89 322   mrugala@zefo.com.pl
43 Woźnica Beata   111 32 43 89 320   woznica@zefo.com.pl
44 Wesołowska Sandra   111 32 43 89 322   wesolowska@zefo.com.pl


osoba odpowiedzialna za treść: Małgorzata Kotarska, dnia: 2020-10-02
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 02-10-2020
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów