Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zarządzania Nieruchomościami

 Wydział Zarządzania Nieruchomościami

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Monika Sobkiewicz Dyrektor Wydziału 426 399 tel. 32 416 5000 sobkiewicz_m@chorzow.eu
2 Anna Dybek Sekretariat Pomoc administracyjna 425 453 tel. 32 4165425 fax 32 4165614 zn@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Miejskimi

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
3 Anna Długajczyk Główny Specjalista 430 496 tel. 32 416 5000 dlugajczyk_a@chorzow.eu
4 Beata Krynicka Starszy Inspektor 430 387 tel. 32 416 5000 krynicka_b@chorzow.eu
5 Marta Latacz-Sokół Inspektor 430 9429 tel. 32 416 5000 latacz-sokol_m@chorzow.eu
6 Krzysztof Ziółkowski Inspektor 430 209 tel. 32 416 5000 ziolkowski_k@chorzow.eu
7 Paulina Molska Główny Specjalista 429 337 tel. 32 416 5000 molska_p@chorzow.eu
8 Beata Staszak-Romanek Podinspektor 429 9370 tel. 32 416 5000 staszak-romanek_b@chorzow.eu
9 Katarzyna Kulawik Inspektor 429 386 tel. 32 416 5000 kulawik_k@chorzow.eu
10 Katarzyna Pampuch Główny Specjalista 436 397 tel. 32 416 5000 pampuch_k@chorzow.eu
11 Romana Korolczuk Inspektor 436 397 tel. 32 416 5000 korolczuk_r@chorzow.eu
12 Patrycja Nokielska Podinspektor 436 385 tel. 32 416 5000 nokielska_p@chorzow.eu
13 Karina Drabik Główny Specjalista 434 332 tel. 32 416 5000 drabik_k@chorzow.eu
14 Danuta Ratajczak Główny Specjalista 434 388 tel. 32 416 5000 ratajczak_d@chorzow.eu
15 Adrian Starczewski Młodszy Referent 434 336 tel. 32 416 5000 starczewski_a@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Skarbu Państwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
16 Aleksandra Grądys Kierownik Referatu 424 9377 tel. 32 416 5000 gradys_a@chorzow.eu
17 Adrian Kasprzak Inspektor 423 318 tel. 32 416 5000 kasprzak_a@chorzow.eu
18 Aleksandra Lorenowicz Podinspektor 423 249 tel. 32 416 5000 lorenowicz_a@chorzow.eu
19 Anna Mihułka Podinspektor 423 217 tel. 32 416 5000 mihulka_a@chorzow.eu
20 Małgorzata Latacz Młodszy Referent 436 499 tel. 32 416 5000 latacz_m@chorzow.eu
21 Agnieszka Szuszkiewicz Podinspektor 423 499 tel. 32 416 5000  

Referat Rolnictwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
22 Agnieszka Janyszek Kierownik Referatu 428 228 tel. 32 416 5000 janyszek_a@chorzow.eu
23 Bożena Niesyto Inspektor 428 228 tel. 32 416 5000 niesyto_b@chorzow.eu
24 Paulina Radzikowska Podinspektor 429 300 tel. 32 416 5000 radzikowska_p@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Monika Sobkiewicz, dnia: 2018-08-01
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 14-05-2019
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów