Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Polityki Społecznej
Wydział Polityki Społecznej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Danuta Szary Dyrektor Wydziału 226 450 32/4165226 szary_d@chorzow.eu
2 Karina Krystkowiak Inspektor - sekretariat 226 450 32/4165000; 32/4165226; fax: 32/4165637 ps@chorzow.eu krystkowiak_k@um.chorzow.pl
3 Dorota Szołtysek Inspektor 226 263 32/4165000; 32/4165226 szoltysek_d@chorzow.eu
Referat Nadzoru i Finansów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Marzanna Kurzawa Kierownik Referatu 231 260 32/4165000 kurzawa_m@chorzow.eu
5 Maria Frankowska Główny Specjalista 231a 259 32/4165000 frankowska_m@chorzow.eu
6 Barbara Woźniak Główny Specjalista 231 247 32/4165000 wozniak_b@chorzow.eu
7 Beata Mizera Podinspektor 231a 130 32/4165000 mizera_b@um.chorzow.pl
Referat ds. Współpracy z Podmiotami Niepublicznymi
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
8 Jadwiga Cudzich Zastępca Dyrektora Wydziału 232 256 32/4165000 cudzich_j@chorzow.eu
9 Mariola Sawera Inspektor 225 9420 32/4165000 sawera_m@chorzow.eu
10 Karolina Kubiś Podinspektor 225 9225 32/4165000 kubis_k@chorzow.eu
11 Marzena Woźniak Podinspektor 225 262 32/4165000 wozniak_m@um.chorzow.pl


osoba odpowiedzialna za treść: Karina Krystkowiak, dnia: 2016-07-01
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 20-10-2020
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów