Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót ORGANY I RADYMŁODZIEŻOWA RADA MIASTA

Treść strony

wersja do druku
powrót | KADENCJA 2019/2021 RADNI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

Lista radnych

Młodzieżowej Rady Miasta Chorzów

wybranych w wyborach w roku 2019

 

Konrad Krause  - I LO im. Juliusza Słowackiego

Piotr Strusz -III LO im. Stefana Batorego

Martyna Cesarz III LO im. Stefana Batorego

Kamil Kwak -  I LO im. Juliusza Słowackiego

Maciej Ślęzak - II LO im. Juliusza Ligonia

Jakub Rusin -  II LO im. Juliusza Ligonia

Sandra Klabisz - II LO im. Juliusza Ligonia

Aleksander Szczepaniak - III LO im. Stefana Batorego

Daniel Zimoch - IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Radosław Rzepka - IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Mikołaj Winiarski - IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Mateusz Wystop - IX LO Mistrzostwa Sportowego

Wiktoria Zawadziłło - IX LO Mistrzostwa Sportowego

Lana Svetlićić - IX LO Mistrzostwa Sportowego

Sandra Mańkowska - ZSB im. K.K. Baczyńskiego

Jagoda Królak - ZSB im. K.K. Baczyńskiego

Natalia Szczerba - ZSB im. K.K. Baczyńskiego

Adam Gamrot - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Mateusz Ptak - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Paweł Walter - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Wiktoria Stefan - Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych

Radosław Nowak - Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych

Mateusz Litke - Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych

Martyna Strawczyńska - Zespół Szkół Technicznych nr 1

Bartosz Jędrzejczyk - Zespół Szkół Technicznych nr 1

Paweł Myśliwiec - Zespół Szkół Technicznych nr 1

Kamil Klima - Zespół Szkół Technicznych nr 2

Roksana Nowak - Zespół Szkół Technicznych nr 2

Natalia Kokoszka - Zespół Szkół Technicznych nr 2

Natalia Prusinowska - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

Agnieszka Duszyńska - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

Adam Wierzanowski - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

Jakub Słota - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4

Roksana Roesner - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4

Kamil Cedro - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4

Julia Michalik - Zespół Szkół SRKAK

Zuzanna Pieniążek - Zespół Szkół SRKAK

Mateusz Lisik - Zespół Szkół SRKAK

 

 



osoba odpowiedzialna za treść: Izabela Suchanek, dnia: 2019-11-07
utworzony: 07-11-2019 / modyfikowany: 12-11-2019
wprowadził(a): Magdalena Jakubiec
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów