Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Usług Komunalnych i Ekologii

 

Wydział Usług Komunalnych i Ekologii

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Zuzanna Kurczek Dyrektor Wydziału 410 203 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 ue@chorzow.eu
2 Anna Kotyś Zastępca Dyrektora Wydziału 412 204 tel. 32 416 54 13 fax: 32 416 56 34 kotys_a@chorzow.eu
3 Seweryn Werner Inspektor 411 285 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 werner_s@chorzow.eu
4 Joanna Gawenda Główny Specjalista - Sekretariat 411 432 tel. 32 416 54 11 fax: 32 416 56 34 gawenda_j@chorzow.eu

Referat Utrzymania Czystości Miasta

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Zdzisław Moskal Główny Specjalista 409 493 tel. 32 416 50 00 moskal_z@chorzow.eu
6 Jolanta Nowok Główny Specjalista 409 345 tel. 32 416 50 00 nowok_j@chorzow.eu
7 Mariusz Obszański Główny Specjalista 409 288 tel. 32 416 50 00 obszanski_m@chorzow.eu
8 Anna Desol Inspektor 409 289 tel. 32 416 50 00 desol_a@chorzow.eu
9 Anna Poloczek Główny Specjalista 411 286 tel. 32 416 50 00 poloczek_a@chorzow.eu
10 Mariusz Tracz Główny Specjalista 232 402 te. 32 416 50 00  
11 Maciej Trybek Główny Specjalista MZUIM ul. Bałtycka 8   tel. 32 241 12 70 trybek_m@chorzow.eu

Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
12 Jolanta Szlagor Kierownik Referatu 28a 104 tel 32 416 50 28 szlagor_j@chorzow.eu
13 Katarzyna Kućmierz Główny Specjalista 28a 110 tel 32 416 50 28 kucmierz_k@chorzow.eu
14 Aleksandra Organek Inspektor 28a 287 tel 32 416 50 28 organek_a@chorzow.eu
15 Elżbieta Jach Główny Specjalista 28a 313 tel 32 416 50 28 jach_e@chorzow.eu
16 Barbara Stępień Podinspektor 28a 287 tel 32 416 50 28  
17 Klaudia Specht Inspektor 28 108 tel 32 416 50 28 specht_k@chorzow.eu
18 Joanna Jokel-Kijewicz Inspektor 28 237 tel 32 416 50 28 jokel_j@chorzow.eu
19 Beata Górak Podinspektor 28 108 tel 32 416 50 28  
20 Arkadiusz Kicia Inspektor 28 277 tel 32 416 50 28  
21 Anna Frankowska Inspektor 28 277 tel 32 416 50 28  

Referat Ekologii

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
22 Leonard Hornik Główny Specjalista 412 275 tel. 32 416 54 13 hornik_l@chorzow.eu
23 Sylwia Bula Inspektor 413 441 tel. 32 416 54 13 bula_s@chorzow.eu
24 Anna Giebel Inspektor 413 107/444 tel. 32 416 54 13 giebel_a@chorzow.eu
25 Magdalena Rajkowska Inspektor 413 444 tel. 32 416 54 13 rajkowska_m@chorzow.eu
26 Rafał Brachaczek Główny Specjalista 408 378 tel. 32 416 54 13 brachaczek_r@chorzow.eu
27 Małgorzata Łozowska Inspektor 408 251 tel. 32 416 54 13 lozowska_m@chorzow.eu
28 Ewa Jasińska młodszy referent 413 444 tel. 32 416 54 13  


osoba odpowiedzialna za treść: Joanna Gawenda, dnia: 2008-07-30
utworzony: 30-07-2008 / modyfikowany: 07-02-2019
wprowadził(a): Joanna Gawenda
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów