Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Promocji i Aktywizacji Społecznej

Wydział Promocji i Aktywizacji Społecznej

 

CIM - Centrum Integracji Międzypokoleniowej

ul. Dąbrowskiego 7

41-500 Chorzów

UWAGA: Tymczasowa siedziba CIM (na czas remontu) znajduje się przy ul. Wolności 101 w Chorzowie

 

CIS - Centrum Informacji Senioralnej

CIMed - Centrum Informacji Medycznej

ul. Strzelców Bytomskich 11

41-500 Chorzów

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Magdalena Sekuła Pełnomocnik Prezydenta ds. Promocji i Aktywizacji Społecznej. Nadzór nad Wydziałem Promocji i Aktywizacji Społecznej 218 149 32 416 5215 sekula_m@chorzow.eu
2 Joanna Pietrzyba - Waszczak Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Promocji Miasta 221 393 32 416 5215 pietrzyba-waszczak_j@chorzow.eu
3 Marta Jakubczyk Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Aktywizacji Społecznej 418 9386 32 416 5215 jakubczyk_m@chorzow.eu
4 Aureliusz Ryguła Pomoc Administracyjna - SEKRETARIAT 218 149 32 416 5215 pas@chorzow.eu, rygula_a@chorzow.eu
Referat Promocji Miasta
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Damian Hatko Kierownik Referatu 220 113 32 416 5220 hatko_d@chorzow.eu
6 Małgorzata Culak Podinspektor 220 9410 32 416 5220 culak_m@chorzow.eu
7 Katarzyna Wydor Podinspektor 220 407 32 416 5220 wydor_k@chorzow.eu
Referat Komunikacji Wizualnej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
8 Łukasz Adamczyk Kierownik Referatu 214 9221 32 416 5215 adamczyk_l@chorzow.eu
9 Sylwester Czop Główny Specjalista 214 9221 32 416 5215 czop_s@chorzow.eu
Referat Dokumentacji Projektów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
10 Wioletta Kacała Kierownik Referatu 215 9392 32 416 5215 kacala_@chorzow.eu
11 Anna Pieszczoch Inspektor 215 9001 32 416 5215 pieszczoch_a@chorzow.eu
12 Oliwia Zemła Pomoc Administracyjna 215 9215 32 416 5215 zemla_o@chorzow.eu
13 Oliwia Baszczewska Pomoc Administracyjna 215 9215 32 416 5215 baszczewska_o@chorzow.eu
14 Izabela Suchanek Pomoc Administracyjna 215 9215 32 416 5215 suchanek_i@chorzow.eu
Referat Aktywizacji Społecznej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
15 Magdalena Foltys Inspektor 418 123 32 416 5215 foltys_m@chorzow.eu
16 Łukasz Żółciak Inspektor 418 9427 32 416 5215 zolciak_l@chorzow.eu
17 Aureliusz Ryguła Pomoc administracyjna 218 149 32 416 5215 rygula_a@chorzow.eu
18 Aleksandra Świeca Pomoc administracyjna ul. Strzelców Bytomskich 11   32 245 9340 swieca_a@chorzow.eu
19 Aleksandra Kubica Pomoc administracyjna ul. Wolności 101     kubica_a@chorzow.eu
20 Jolanta Kiolbasa Pomoc administracyjna ul. Wolności 101   660 430 864 kiolbasa_j@chorzow.eu
21 Anna Śmieszek - Szkutek Pomoc administracyjna 418 9386 695 573 798 smieszek_a@chorzow.eu
22 Joanna Elsner - Herman Pomoc administracyjna ul. Strzelców Bytomskich 11   32 245 9340 elsner-herman_j@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Oliwia Zemła, dnia: 2019-05-07
utworzony: 02-02-2015 / modyfikowany: 07-05-2019
wprowadził(a): Joanna Garba
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów