Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zasobów Komunalnych

Wydział Zasobów Komunalnych

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Maciej Mostowik Dyrektor Wydziału 122 9121 32 416 50 00 mostowik_m@chorzow.eu
2 Grzegorz Świętek Inspektor - sekretariat 121 9121 32 416 51 21 zl@chorzow.eu swietek_g@chorzow.eu

Punkt Obsługi Klienta

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
3 Barbara Kiffer Inspektor 120 9395 32 416 50 00 kiffer_b@chorzow.eu
4 Elżbieta Tomaska Inspektor 120 416 32 416 50 00 tomaska_e@chorzow.eu
5 Renata Tomaszewska Inspektor 120 333 32 416 50 00 tomaszewska_r@chorzow.eu

Lokale mieszkalne

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
6 Małgorzata Fajkier Inspektor 118 462 32 416 5000 fajkier_m@chorzow.eu
7 Jolanta Wędzik Inspektor 118 477 32 416 5000 wedzik_j@chorzow.eu
8 Monika Mikołajczak Główny Specjalista 119 411 32 416 5000 mikolajczak_m@chorzow.eu
9 Marcin Ciszewski Inspektor 119 478 32 416 5000 ciszewski_m@chorzow.eu
10 Dorota Florjan Podinspektor 119 9119 32 416 5000 florjan_d@chorzow.eu
11 Magdalena Świętek Podinspektor 119 238 32 416 5000 swietek_m@chorzow.eu
12 Sabina Karbowiak Inspektor 121 205 32 416 5000 karbowiak_s@chorzow.eu

Lokale użytkowe

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
13 Ewa Partyka Inspektor 123 417 32 416 5000 partyka_e@chorzow.eu
14 Ewelina Pryt Podinspektor 123 224 32 416 5000 pryt_e@chorzow.eu

Sprawy finansowe Wydziału (nie dot. zadłużeń czynszowych)

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
15 Agnieszka Kowolik Inspektor 124 9124 32 416 5000 kowolik_a@chorzow.eu
16 Aleksandra Wypiór Podinspektor 124 9124 32 416 5000 wypior_a@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Marcin Ciszewski, dnia: 2021-02-01
utworzony: 05-02-2015 / modyfikowany: 01-02-2021
wprowadził(a): Joanna Czechowska
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów