Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Edukacji

WYDZIAŁ EDUKACJI

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Beata Kabza Dyrektor Wydziału 403 5451 32 4165 - 000 ed.dyrektor@chorzow.eu
2 Radosław Murzyn Sekretariat / Specjalista 402 5450 32 4165 - 000 / 32 4165 - 402 / fax. 32 4165 - 613 ed@chorzow.eu
3 Małgorzata Kotarska Inspektor 402 5452 32 4165 - 000 kotarska_m@chorzow.eu
4 Piotr Koj Główny Specjalista 401a 5457 32 4165 - 000 koj_p@chorzow.eu
5 Dariusz Dwojewski Główny Specjalista / Prawnik 401a 5456 32 4165 - 000 dwojewski_d@chorzow.eu
6 Aleksandra Kurek Starszy Inspektor 401 5455 32 4165 - 000 kurek_a@chorzow.eu
7 Smołka Anna Podinspektor 401 5454 32 4165 - 000 smolka_a@chorzow.eu
8 Agnieszka Bąk Pomoc administracyjna 401 5454 32 4165 - 000 bak_a@chorzow.eu

Referat Finansowy Placówek Oświatowych

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
9 Jolanta Drzewiecka Kierownik Referatu 404 5460 32 4165 - 000 drzewiecka_j@chorzow.eu
10 Monika Myrcik Inspektor 404 5460 32 4165 - 000 myrcik_m@chorzow.eu
11 Halina Wydor Inspektor 404 5462 32 4165 - 000 wydor_h@chorzow.eu
12 Monika Pietrzykowska Inspektor 404 5464 32 4165 - 000 pietrzykowska_m@chorzow.eu
13 Barbara Korek Inspektor 404 5461 32 4165 - 000 korek_b@chorzow.eu
Zakład Ekonomiczno-Finansowej Obsługi Jednostek Oświatowych, ul. Racławicka 23 Chorzów
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
14 Michnik Małgorzata Dyrektor 112 32 43 89 311 32 43 89 310 michnik@zefo.com.pl
15 Sobczak Katarzyna Główny Księgowy 112 32 43 89 330   sobczak@zefo.com.pl
16 Mandzik Edyta   111 32 43 89 336   mandzik@zefo.com.pl
17 Bogusławska Mariola   111 32 43 89 325   boguslawska@zefo.com.pl
18 Stroba Anna   107 32 43 89 321   stroba@zefo.com.pl
19 Bula Karina   107 32 43 89 323   bula@zefo.com.pl
20 Błaszczyk Katarzyna   107 32 43 89 324   blaszczyk@zefo.com.pl
21 Cukierda Barbara   111 32 43 89 337   cukierda@zefo.com.pl
22 Skiba Paulina   111 32 43 89 327   skiba@zefo.com.pl
23 Zaręba Bożena   107 32 43 89 329   zareba@zefo.com.pl
24 Kozioł Aneta   107 32 43 89 333   koziol@zefo.com.pl
25 Kramarz Katarzyna   107 32 43 89 326   kramarz@zefo.com.pl
26 Kochanek Marzena   111 32 83 26 341   kochanek@zefo.com.pl
27 Warzecha Danuta   107 32 43 89 334   warzecha@zefo.com.pl
28 Piecha Monika   107 32 43 89 332   nowak@zefo.com.pl
29 Burczyk Sylwia   109 32 43 89 317   burczyk@zefo.com.pl
30 Darda Beata   109 32 43 89 316   darda@zefo.com.pl
31 Urbańska Katarzyna   109 32 43 89 313   urbanska@zefo.com.pl
32 Galeja Aneta   109 32 43 89 318   galeja@zefo.com.pl
33 Piwowarska Wanda   109 32 43 89 314   piwowarska@zefo.com.pl
34 Pucek Iwona   109 32 43 89 338   pucek@zefo.com.pl
35 Socha Danuta   109 32 43 89 339   socha@zefo.com.pl
36 Rumińska Beata   109 32 43 89 315   ruminska@zefo.com.pl
37 Fryc Klaudia   107 32 43 89 340   kopiec@zefo.com.pl
38 Woźnica Beata   111 32 43 89 320   woznica@zefo.com.pl


osoba odpowiedzialna za treść: Anna Smołka, dnia: 2021-05-10
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 10-05-2021
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów