Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Zarządzania Nieruchomościami

 Wydział Zarządzania Nieruchomościami

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Monika Sobkiewicz Dyrektor Wydziału 426 453 tel. 32 416 5000 sobkiewicz_m@chorzow.eu
2 Adrian Kasprzak Zastępca Dyrektora Wydziału 424 453 tel. 32 416 5000 kasprzak_a@chorzow.eu
3 Karolina Bębenek Pomoc administracyjna 424 453 tel. 32 416 5000  
4 Anna Dybek (sprzedaż nieruchomości w drodze przetargu) Sekretariat Pomoc administracyjna 425 453 tel. 32 4165425 fax 32 4165614 zn@chorzow.eu

Referat Zarządzania Nieruchomościami Miejskimi

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Paulina Molska (środki trwałe, sprzedaż nieruchomości w trybie bezprzetargowym) Kierownik Referatu 430a 9377 tel. 32 416 5000 molska_p@chorzow.eu
6 Anna Długajczyk (trwały zarząd, opłata adiacencka, regulacja terenów zajętych pod drogi publiczne), Główny Specjalista 423 496 tel. 32 416 5000 dlugajczyk_a@chorzow.eu
7 Beata Krynicka (dzierżawy gruntów miejskich z wyłączeniem ogródków przydomowych i garaży) Starszy Inspektor 423 387 tel. 32 416 5000 krynicka_b@chorzow.eu
8 Katarzyna Pampuch (wykup lokali mieszkalnych na rzecz najemcy) Główny Specjalista 428 397 tel. 32 416 5000 pampuch_k@chorzow.eu
9 Krzysztof Ziółkowski (udostępnienia terenów miejskich, pierwokup) Inspektor 428 209 tel. 32 416 5000 ziolkowski_k@chorzow.eu
10 Iwona Kiwer (służebności przesyłu i drogowe) Podinspektor 429 9429 tel. 32 416 5000 kiwer_i@chorzow.eu
11 Anna Karaszewska (służebności przesyłu i drogowe) Pomoc administracyjna 429 9429 tel. 32 416 5000 karaszewska_a@chorzow.eu
12 Beata Staszak-Romanek (nabycia nieruchomości) Podinspektor 429 9370 tel. 32 416 5000 staszak-romanek_b@chorzow.eu
13 Magdalena Szczygieł (sprzedaż wolnych lokali mieszkalnych w drodze przetargu) Pomoc administracyjna 429 386 tel. 32 416 5000 szczygiel_m@chorzow.eu
14 Katarzyna Kulawik Inspektor        
15 Karina Drabik (księgowość i windykacja) Główny Specjalista 434 332 tel. 32 416 5000 drabik_k@chorzow.eu
16 Danuta Ratajczak (księgowość i windykacja) Główny Specjalista 434 388 tel. 32 416 5000 ratajczak_d@chorzow.eu
17 Adrian Starczewski (księgowość i windykacja) Podinspektor 434 336 tel. 32 416 5000 starczewski_a@chorzow.eu
18 Katarzyna Kupny Stażysta 434 332 tel. 32 416 5000  
19 Ewa Jeleń (przekształcanie nieruchomości miejskich w trybie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, informacja o wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego) Pomoc administracyjna 418 9415 tel. 32 416 5000 jelen_e@chorzow.eu
20 Romana Korolczuk (przekształcanie nieruchomości miejskich w trybie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, informacja o wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego) Inspektor 418 385 tel. 32 416 5000 korolczuk_r@chorzow.eu
21 Wiktoria Tarnówka (przekształcanie nieruchomości miejskich w trybie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, informacja o wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego) Pomoc administracyjna 418 300 tel. 32 416 5000 tarnowka_w@chorzow.eu
22 Patrycja Nokielska (przekształcanie - obrót wtórny- nieruchomości miejskich w trybie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, informacja o wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste nieruchomości miejskich) Podinspektor 418 385 tel. 32 416 5000 nokielska_p@chorzow.eu
23 Karolina Kiołbasa Pomoc administracyjna 418      
24 Anna Kaźmierczak Pomoc administracyjna 418      
25 Paulina Radzikowska (zbycie nieruchomości miejskich w trybie bezprzetargowym, środki trwałe) Podinspektor        

Referat Zarządzania Nieruchomościami Skarbu Państwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
26 Grażyna Krawczyk (aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste nieruchomości Skarbu Państwa, zwroty wywłaszczonych nieruchomości, ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości) Starszy Inspektor 430 217 tel. 32 416 5000 krawczyk_g@chorzow.eu
27 Małgorzata Latacz (przekształcenie - obrót wtórny - nieruchomości Skarbu Państwa w trybie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, informacja o wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego) Pomoc administracyjna 430 499 tel. 32 416 5000 latacz_m@chorzow.eu
28 Patrycja Żur (przekształcenie - obrót wtórny - nieruchomości Skarbu Państwa w trybie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, informacja o wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego) Pomoc administracyjna 430 499 tel. 32 416 5000 zur_p@chorzow.eu
29 Aleksandra Dudek (zbycie nieruchomości Skarbu Państwa w trybie bezprzetargowym i w drodze przetargu, dzierżawy gruntów Skarbu Państwa) Pomoc administracyjna 430 318 tel. 32 416 5000 dudek_a@chorzow.eu
30 Agnieszka Szuszkiewicz (księgowość i windykacja) Inspektor 430a 9377 tel. 32 416 5000 szuszkiewicz_a@chorzow.eu

Referat Rolnictwa

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
31 Agnieszka Janyszek (wyłączanie gruntów z produkcji rolniczej, zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej) Kierownik Referatu 423 228 tel. 32 416 5000 janyszek_a@chorzow.eu
32 Bożena Niesyto (dzierżawy gruntów miejskich pod ogrody przydomowe, wydawanie zezwoleń na połów ryb na stawach Bęben II i Bagier) Inspektor 423 228 tel. 32 416 5000 niesyto_b@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Adrian Kasprzak, dnia: 2020-12-09
utworzony: 12-05-2005 / modyfikowany: 13-04-2021
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów