Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Organizacyjny i Kadr

Wydział Organizacyjny i Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Ewa Wilk-Wojtowicz Dyrektor Wydziału 307 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489192 wilk-wojtowicz_e@chorzow.eu
2 Izabela Duda Zastępca Dyrektora 307 424 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 duda_i@chorzow.eu, or.kadry@chorzow.eu

Referat Organizacyjny

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
3 Joanna Czechowska Kierownik Referatu Organizacyjnego 307 446 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 czechowska_j@chorzow.eu
4 Anita Badura Inspektor - sekretariat wydziału 307 424 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 or@chorzow.eu , badura_a@chorzow.eu
5 Antonina Włóczyk Główny specjalista 306 439 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 wloczyk_a@chorzow.eu
6 Adrian Głowacz Inspektor 306 9876 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 glowacz_a@chorzow.eu
7 Natalia Gerstner Pomoc administracyjna 306 9876 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 gerstner_n@chorzow.eu
8 Hanna Dziagacz Pomoc administracyjna 317a 447 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 dziagacz_h@chorzow.eu
9 Delfina Nowak Pomoc administracyjna 317a 447 tel. 32 416 5419, fax 32 3489 192 nowak_d@chorzow.eu

Referat Kadr

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
10 Aneta Tatara Główny specjalista 305 9305 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 tatara_a@chorzow.eu
11 Joanna Kałuża Inspektor 305 303 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 kaluza_j@chorzow.eu
12 Anna Szymańska Inspektor 305 308 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 szymanska_a@chorzow.eu
13 Ewelina Szafrańska-Wójcik Inspektor 305 413 tel. 32 416 5305, fax 32 3489 192 szafranska-wojcik_e@chorzow.eu

Referat Obsługi Kancelaryjnej

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
14 Maria Mróz Kierownik Referatu Obsługi Kancelaryjnej - Sekretariat Sekretarza Miasta 315 428 tel/fax 32 4165315 sekretarz@chorzow.eu
15 Ewa Golik Inspektor - Kancelaria ogólna 2 406 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 golik_e@chorzow.eu
16 Renata Sulowska Pomoc administracyjna - Kancelaria ogólna 2 471 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 podolska_m@chorzow.eu
17 Katarzyna Kowalska Pomoc administracyjna - Kancelaria ogólna 2 471 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 kowalska_k@chorzow.eu
18 Anna Grochmal Informacja Hall główny - parter 426 tel. 32 416 5307, fax 32 3489 192 grochmal_a@chorzow.eu
19 Barbara Nowak Inspektor - SODiS 1 489 tel. 32 416 5000 urzad@chorzow.eu
20 Joanna Skawska Podinspektor - SODiS 1 489 tel. 32 416 5000  
21 Monika Małecka Inspektor - SODiS 1 489 tel. 32 416 5000  
22 Robert Krawców Pomoc administracyjna - SODiS 1 489 tel. 32 416 5000  
23 Jakub Tomaszowski Inspektor - archiwista, koordynator czynności kancelaryjnych 331, piwnica 127, 326, 9127 tel. 32 416 5000 tomaszowski_j@chorzow.eu
24 Elżbieta Stefańska Pomoc administracyjna - archiwum 331 127 tel. 32 416 5000  
25 Grzegorz Załęcki Pomoc administracyjna - archiwum 331 127 tel. 32 416 5000  
26 Bożena Smogulska Pomoc administracyjna - archiwum 331 127 tel. 32 416 5000  
27 Monika Grzesik Główny specjalista - sekretariat Prezydenta Miasta 208 425 tel.32 4165207, fax. 32 416 5600 prezydent@chorzow.eu
28 Bogna Kmiecik Inspektor - sekretariat Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta 212 325 tel/fax 32 4165212 zs@chorzow.eu
29 Bożena Osiadły Inspektor - sekretariat Drugiego Zastępcy Prezydenta Miasta 208 148 tel/fax 32 4165218 zt@chorzow.eu

Służba BHP i p.poż.

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
30 Jacek Gryga Główny specjalista ds. bhp i ppoż. 336 351 tel. 32 416 5000 gryga_j@chorzow.eu
31 Sandra Gzella-Warzocha Inspektor ds. bhp 336 351 tel. 32 416 5000 tel. służbowy-504358-774 gzella-warzocha_s@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Joanna Garba, dnia: 2013-03-17
utworzony: 17-03-2013 / modyfikowany: 21-06-2021
wprowadził(a): S K
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów