Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej

 

l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Joanna Pietrzyba - Waszczak Dyrektor Wydziału 221 393 32 416 5220 pietrzyba-waszczak_j@chorzow.eu
2 Kamil Nowak Rzecznik Urzędu - Główny Specjalista 222 474 32 416 5220 rzecznik@chorzow.eu ; nowak_k@chorzow.eu
3 Izabela Suchanek Pomoc Administracyjna - SEKRETARIAT 220 407 32 416 5220 pr@chorzow.eu ; suchanek_i@chorzow.eu
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
4 Wioletta Wackermann Inspektor 220 113 32 416 5220 wackermann_w@chorzow.eu
5 Natalia Franiasz Pomoc Administracyjna 220 407 32 416 5220 franiasz_n@chorzow.eu
6 Małgorzata Culak Inspektor 220 9410 32 416 5220 culak_m@chorzow.eu
7 Alicja Zygmuniak Pomoc Administracyjna Punkt Info, ul. Rynek 8   795 414 816 zygmuniak_a@chorzow.eu
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
8 Sylwester Czop Główny Specjalista 223   32 416 5220 czop_s@chorzow.eu
9 Katarzyna Hohuł Inspektor 222 9222 32 416 5220 hohul_k@chorzow.eu
10 Łukasz Adamczyk Główny Specjalista 222 9425 32 416 5220 adamczyk_l@chorzow.eu


osoba odpowiedzialna za treść: Izabela Suchanek, dnia: 2019-07-29
utworzony: 02-02-2015 / modyfikowany: 26-05-2021
wprowadził(a): Joanna Czechowska
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów