Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót URZĄD MIASTAKSIĄŻKA TELEFONICZNA

Treść strony

wersja do druku
Wydział Działalności Gospodarczej
Wydział Działalności Gospodarczej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
1 Krzysztof Chromy Dyrektor Wydziału 13 213 tel. 32 416 50 00 chromy_k@chorzow.eu
 Referat Licencji i Zezwoleń
Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
2 Agnieszka Gutsfeld Inspektor - Sekretariat Wydziału 14 354 tel. 32 416 50 15 / fax 32 416 56 33 dg@chorzow.eu gutsfeld_a@chorzow.eu
3 Małgorzata Adamska-Sachajdak Inspektor 15 291 tel. 32 416 50 00 adamska_m@chorzow.eu
4 Ewa Oleś Starszy Inspektor 3 466 tel. 32 416 50 00 oles_e@chorzow.eu
Usługi transportowe
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
5 Joanna Ramuś Kierownik Referatu 14 293 tel. 32 416 50 00 ramus_j@chorzow.eu
6 Justyna Blachnik Podinspektor 15 307 tel. 32 416 50 00 blachnik_j@chorzow.eu
7 Jarosław Wyderka Główny Specjalista 17 292 tel. 32 416 50 00 wyderka_j@chorzow.eu
Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej
l.p. imię i nazwisko stanowisko pokój tel. wewn. tel./fax e-mail
8 Bogna Śledzik Kierownik Referatu 2 131 tel. 32 416 50 00 / 32 241 46 29 sledzik_b@chorzow.eu
9 Aleksandra Kamińska Inspektor 2 294 tel. 32 416 50 00 / 32 241 46 29 kaminska_a@chorzow.eu
10 Lilianna Malus Inspektor 2 494 tel. 32 416 50 00 / 32 241 46 29 malus_l@chorzow.eu
11 Sabina Kaleta Pomoc administracyjna 3 466 tel. 32 416 50 00 / 32 241 46 29  


osoba odpowiedzialna za treść: Agnieszka Gutsfeld, dnia: 2021-04-07
utworzony: 02-03-2020 / modyfikowany: 07-04-2021
wprowadził(a): Joanna Czechowska
rejestr zmian

Stopka serwisu

Biuletyn informacji publicznej Urzędu Miasta Chorzów