Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chorzów

przejdź: BIP - strona główna

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót Lewy PanelURZĄD MIASTAOGŁOSZENIA URZĘDOWEPRACAKONKURSY AKTUALNE62. Nabór na kierownicze stanowisko - Dyrektora Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie (minął termin składania ofert)

Treść strony

wersja do druku
powrót | Lista ofert spełniających wymagania formalne

URZĄD MIASTA CHORZÓW

ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów

LISTA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

OR-III.2110.62.2026 

I. OKREŚLENIE STANOWISKA URZĘDNICZEGO

Wydział/Biuro: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Nazwa stanowiska urzędniczego: Dyrektor

 

II. INFORMACJA

Lista osób spełniających niezbędne wymagania formalne:

  1. OR.III.2110.62.3.2026
  2. OR.III.2110.62.4.2026
  3. OR.III.2110.62.5.2026
  4. OR.III.2110.62.6.2026
  5. OR.III.2110.62.7.2026
  6. OR.III.2110.62.8.2026
  7. OR.III.2110.62.9.2026
  8. OR.III.2110.62.10.2026
  9. OR.III.2110.62.11.2026
  10. OR.III.2110.62.12.2026
  11. OR.III.2110.62.13.2026
  12. OR.III.2110.62.14.2026


osoba odpowiedzialna za treść: Marek Tyrtania, dnia: 2026-10-13
utworzony: 13-10-2026 / modyfikowany: 13-10-2026
wprowadził(a): Joanna Czechowska
rejestr zmian

Stopka serwisu